Prywatny transport medyczny i sanitarny

Cennik

Cennik transportu medycznego

Cennik transportu medycznego jest z pierwszych pytań, jakie ludzie mają na temat każdego rodzaju usługi transportowej, brzmi: ile to kosztuje? Stawki transportu medycznego w kraju oraz Europie, które nie są w nagłych wypadkach, różnią się w zależności od zapotrzebowania choreg, rodziny z którą podróżujesz, długości podróży i rodzaju wymaganych usług. Możesz również otrzymać zniżkę, jeśli rezerwujesz częste transporty medyczne. Na przykład oferujemy specjalne stawki dla pacjentów wymagających 3 podróży tygodniowo. Jest to powszechna opcja dla pacjentów dializowanych.

Czynniki wpływające na cenę

Jak długa jest Twoja podróż?

Dystans podróży jest kluczowym czynnikiem przy określaniu całkowitego kosztu. Każda firma będzie korzystać z innego systemu do obliczania kosztów, ale większość korzysta z liczby przejechanych kilometrów i jeśli podróż jest w jedną stronę lub w obie strony, aby ustalić rachunek. Nasze wycieczki w jedną stronę zaczynają się już Cennik transportu medycznego od 2.20 zł dla pacjentów. Nawet mniej w zależności od personelu medycznego.

Wymagane usługi

Pacjenci mogą wymagać mniej lub więcej kierowców na miejscu, ze względów zdrowotnych lub związanych z mobilnością. Usługa od drzwi do drzwi to kolejny dodatek do rozważenia dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy w opuszczeniu domu. Ponadto możesz zdecydować, że zespół transporterów będzie w gotowości, czeka i będzie gotowy do transportu z powrotem do domu. Stosowany jest standardowy czas oczekiwania na godzinę.

Waga łączna transportu

Waga jest ważna, jeśli jesteś na wózku inwalidzkim lub potrzebujesz transportu noszy. Nasza standardowa cena dotyczy pacjentów o masie do 85 kilogramów, z dodatkowymi opłatami dla pacjentów o masie od 85 do 100 kilogramów. Dodatkowe koszty są wymagane, aby uwzględnić potrzebę większej liczby kierowców do przeniesienia pacjenta.

CENA międzynarodowy transport medyczny

Amsterdam Holandia - Warszawa - cena od 5 tys zł nie więcej niż 6 tys.BELGIA ( Bruksela ) - LublinCena ok 6400 zł do 7600 złWielka Brytania ( Londyn ) - Łodź koszt transport sanitarnego ok 7600 zl

CENA ( Cennik ) Krajowy transport medyczny

Transport sanitarny cennikSuwałki - Wrocław - cena od ok. 2700 zł nie więcej niż 3200 zł