Prywatny transport medyczny Białystok - transport sanitarny

Transport medyczny Białystok

Nasza Firma świadczy udziela usługi Państwu w zakresie transportu międzynarodowego oraz na terenie Kraju, na terenie Białystoku województwa podlaskiego oraz w innych miastach, na terenie całego Kraju i poza granicą państwa.  Nasz zespół na zlecenie wasze, jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chorego

Nasz oferta obejmuje:

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w przewiezieniu kogoś bliskiego, licz na niezawodne i komfortowe wsparcie. Zapewniamy karetki i realizujemy pomoc dla naszych klientów od 2008 roku. Nasze pojazdy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji zagrożenia medycznego i oferują naszym klientom najlepszą możliwą opiekę naszej opieki zdrowotnej.

Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

 Sprawdź nas.

Jesteśmy wiodącym dostawcą medycznym usług, rozumiemy, jak trudne i uciążliwe może być dla pacjentów i ich rodzin zorganizowanie udanego transportu sanitarnego, dlatego przekażemy kompleksową pomoc w transporcie, kiedy stan zdrowia się pogorszył. Nasz zespół wyszkolonych profesjonalistów ma doświadczenie i wiedzę w każdej dziedzinie transportu, w tym w karetce pogotowia lub w każdym przypadku, ale dzięki temu poza zapewnieniem prawidłowego i wydajnego transportu dla zdrowia chorego.

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Transport medyczny Białystok

Transport sanitarny jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy wymagają specjalistycznej opieki medycznej i uwagi. Korzystając prywatnych firm transportowych, ludzie mogą otrzymać bardziej komfortową, wygodną i terminową opiekę medyczną. Ambulanse i inne pojazdy, które są w pełni wyposażone w sprzęt i wyposażenie medyczne, aby zapewnić bezpieczny transport z jednej lokalizacji do drugiej.

Dodatkowo, mogą być wykorzystywane do i z wizyt lekarskich, wizyt w szpitalu. Oferujemy również dodatkowe wsparcie, takie jak wysłanie ratowników medycznych, pielęgniarki lub lekarza z ambulansem, jeśli jest to konieczne. Posiadamy własną aplikację mobilną, w której klienci mogą łatwo zarezerwować usługę lub śledzić postępy w jej realizacji. Dzięki tej dodatkowej wygodzie możecie być pewni, że otrzymacie najlepszą możliwą opiekę podczas podróży.

 

Rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia 

rozporządzenia ministra zdrowia z dnia

Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ

Rozporządzenie Ministerstwa Zdrowia z dnia 6. Mister Zdrowia jest odpowiedzialny za wdrożenie i egzekwowanie przepisów dotyczących zdrowia obywateli w Kraju. Przestrzega procedur które obejmują szereg tematów, w tym usługę transportu medycznego jakim jest środek transportu, który musi zapewnić pacjentom do i z miejsca zamieszkania pacjenta, SPZOZ Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, przychodni, szpitali, konsultacji, gdy jest to konieczne z medycznego punktu widzenia. Wskazanie jest aby spełniać określone standardy bezpieczeństwa, jakości i wydajności, zgodnie z wymogami prawa. Ministerstwo zapewnia również, że wszystkie obowiązujące polityki i praktyki są przestrzegane w celu zapewnienia bezpiecznego świadczenia. Dodatkowo, Ministerstwo pracuje nad zapewnieniem dostępu do przystępnych cenowo usług, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Jesteśmy podmiotem leczniczym i posiadamy wpis jako Podmiot leczniczy, zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

 

transport medyczny Białystok

Nasze Obszary Działania

I wiele innych miejsc w Polsce i Europie

Oceń nas