Prywatny Transport medyczny, transport sanitarny Brodnica

Transport medyczny Grudziądz

Zapraszamy do Prywatnego Transportu Medycznego Brodnica! rejon brodnicki, woj. kujawsko-pomorskie. Z przyjemnością oferujemy naszym klientom innowacyjną usługę prywatnego transportu sanitarnego, która jest dostosowana do potrzeb każdego. Nasze przejazdy transportu medycznego w Brodnicy są bezpieczne i sposób podróżowania z jednego miejsca do drugiego ze spokojem, że ich zdrowie i bezpieczeństwo są zawsze brane pod uwagę.

 

Rozumiemy, jak ważne jest dla osób wyspecjalizowanych w obsłudze lub podczas transportu, dlatego dodajemy, aby wszystkie nasze działania były na najwyższym poziomie i przekraczały oczekiwania. Nasz zespół specjalistów ciężko pracuje, aby każdy pacjent był zadowolony. Ściśle uwzględnimy również pośrednimi usługami medycznymi, aby umożliwić płynne przenoszenie między wymienionymi i innymi placówkami medycznymi.

 

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Transport medyczny miasto Brodnica

Jeśli potrzebujesz pomocy w przewiezieniu kogoś bliskiego, licz na niezawodne i komfortowe warunki transportu medycznego firmy . Zapewniamy karetki i inną pomoc dla naszych pacjentów od 2008 roku. Nasze pojazdy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji zagrożenia medycznego i oferują naszym chorym najlepszą możliwą opiekę.
Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem. 
 
 
Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.
 
Działamy od 2008 r. Świadczymy w zakresie Krajowego i międzynarodowego transportu medycznego. ( Mamy wszelkie uprawnienia do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Dysponujemy ambulansami specjalistycznymi, sprzętem ratowniczym i odpowiednimi lekami ratującymi życie ludzi. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych.
Prywatny Transport medyczny Brodnica

Transport sanitarny Brodnica

Transport sanitarny, może służyć między placówkami medycznymi na całym terenie Brodnicy i okolicach. Zasze dojedziemy do celu. Ważne jest, aby sprawdzić, że wybrana firma pogotowia ratunkowego jest dobrze wyposażona i zapewnia bezpieczne i terminowe usługi transportowe, aby osoba otrzymująca świadczenie otrzymała tak szybko, jak to możliwe. Ponadto konieczne jest zapewnienie, aby karetka posiadała środki bezpieczeństwa, dla naszych najbliższych przewożonych z jednej strony do drugiej.

Wizja:

Postaraj się być wiodącym dostawcą transportu medycznego w Brodnicy, dzięki któremu potrzebujesz bezpiecznego i pełnego wsparcia. 
 

Misja: 

Naszą misją jest zapewnienie wartości i dostępnej usługi transportu osób chorych z ich domów lub służby zdrowia do dowolnego miejsca w Brodnicy, w komforcie i godności. Naszym priorytetem jest ustawienie bezpieczeństwa naszych klientów na pierwszym miejscu i zapewnienie wysokiej jakości, szybkiej obsługi przez cały czas.
 

Jeśli Ty lub ktoś z Twojego miasta potrzebuje najlepszego transportu medycznego w lokalizacji Brodnicy, znajdź i działaj na cały Kraj, Polska, Europa czeka, już teraz i zadzwoń po szybką i niezawodną obsługę. Liczy się każda minuta — nie ryzykuj czekania na coś mniej atrakcyjnego. Twoim celem jest dotarcie do Ciebie lub Twojej rodziny tam, gdzie musisz być bezpieczny i szybko udzielone wsparcie! Nasze wyniki i opinie mówią za siebie.

 

Godziny pracy

24h na dobę.

Oceń nas