Prywatny Transport medyczny Gniezno

Transport medyczny Grudziądz

Prywatny Transport medyczny Gniezno

Masz nagły wypadek na terenie Gniezna, lub poza granicami Państwa? i szukasz transportu medycznego na terenie Gniezna, okolic, Kraju czy Europy? 

Czy chciałbyś przewieść ukochaną osobę z innego szpitala na terenie Kraju czy Europy? 

Może potrzebujesz transportu na terenie Unii Europejskiej i poza nią?

Jeśli potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku w Gnieźnie, okolicach lub poza granicami Państwa, możemy Ci pomóc. Nasze usługi transportu medycznego są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Prywatny Transport medyczny Gniezno, Nasze ambulanse ratunkowe są wyposażone w niezbędny sprzęt i leki, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Z doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ratowników medycznych i lekarzy na pokładzie, możesz zaufać, że zapewnimy najlepszą możliwą opiekę.

 Nasza oferta obejmuje transport medyczny Gniezno

 

Prywatny transport medyczny Gniezno oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie kraju, transport medyczny Gniezno oraz w innych miastach. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chorego

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Prywatny Transport medyczny Gniezno

Jeśli potrzebujesz pomocy w przewiezieniu kogoś bliskiego, licz na niezawodne i komfortowe usługi transportu medycznego firmy Nonamed. Zapewniamy karetki i inną pomoc dla naszych klientów od 2008 roku. Nasze pojazdy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji zagrożenia medycznego i oferują naszym klientom najlepszą możliwą opiekę.

Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem. 

 

 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Prywatny Transport medyczny Gniezno
transport medyczny Olsztyn

Prywatny Transport medyczny Gniezno

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Inne formy kontaktu to wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail lub wybranie naszego numeru. Prywatny transport medyczny Gniezno Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Informacje te znajdują się także poniżej.

Godziny pracy

24h na dobę.

Oceń nas