Prywatny Transport medyczny Inowrocław - transport sanitarny

Transport medyczny Grudziądz
O nas

Masz nagły wypadek w mieście Inowrocław, lub poza granicami Państwa? i potrzebujesz transportu medycznego na z Inowrocławia, okolic, Kraju czy Europy? 

Może potrzebujesz transportu w rejonie Unii Europejskiej i poza nią?

Nasza Firma oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie Inowrocławia województwo kujawsko-pomorskie, Kraju oraz Europy. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chorego

wyszukiwarka podmiotów leczniczych

Prywatny Transport medyczny Inowrocław

znajdziesz najlepszą firmę oferującą transport

lista firm w lokalizacji Inowrocław

Inowrocław • skorzystaj z usługi

Szukając firmy w Inowrocławiu, może być trudno znaleźć taką, która spełni wszystkie Twoje zachcianki. Na szczęście jest jedna firma transportowa, która wyróżnia się na tle innych: Ta niezawodna i doświadczona firma oferuje swoim klientom doskonały wybór i dba o ich dobrą opiekę podczas podróży.
 
Nasza flota składa się z nowoczesnych i zadbanych pojazdów wyposażonych w najnowocześniejsze zabezpieczenia i zaawansowane technologie zaprojektowane z myślą o komfortowym podróżowaniu. Wszyscy kierowcy posiadają ważne licencje i rozległą wiedzę na temat okolicy, dzięki czemu pasażerowie zawsze mogą czuć się bezpiecznie podczas jazdy.
 

przewóz osób:

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Transport medyczny Inowrocław

Transport chorych to ratunek dla osób potrzebujących pilnej pomocy medycznej. Pacjenci mają dostęp do niezawodnej i profesjonalnej zaangażowania, która specjalizuje się w transporcie, transferach i dostępie do zasięgu. Firma zapewnia swoim klientom spokój, wiedząc, że ich bliscy otrzymają szybko potrzebną opiekę.
 
Doświadczony personel nasz jest dobrze wyszkolony, aby zapewnić bezpieczne i sprawne usługi wszystkim swoim klientom. Dysponujemy pojazdami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt, taki jak wózki inwalidzkie, nosze, butle z tlenem i inne niezbędne przedmioty w nagłych wypadkach medycznych. Dodatkowo mogą świadczyć przejazd z dowolnego szpitala lub placówki służby zdrowia do innego, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 
Niezależnie od tego, czy szukasz pogotowia ratunkowego. Transport sanitarny Inowrocław jest najlepszym wyborem dla Twoich wymogów.
 

 

 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Transport medyczny Inowrocław

Nasza Wizja i Misja

 

Wizja:

  • Tworzenie opieki, bezpiecznej i wygodnej usługi dla pacjentów potrzebujących pomocy z jednego miejsca do następnego.
  •  
  • Dążymy do bycia wiodącym dostawcą bezpiecznych, zasilających i opłacalnych dla potrzebujących leczenia. 
  • Staramy się świadczyć wysokiej jakości, pełne wsparcie i obsługę usług transportu medycznego, które spełniają ochotę wszystkich pacjentów, z naciskiem na zapewnienie bezstresowego doświadczenia.

Misja: 

  • Naszą misją są sprawy opieki i kompleksowych pomoc, które są potrzebne do potrzeb naszych klientów i wspólnego im dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Podczas transportu priorytetowo my zapewniamy bezpieczeństwo, wygodę i dodatkową, wraz z obsługą klienta.
 

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Inne formy kontaktu to wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail lub wybranie naszego numeru. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Informacje te znajdują się także poniżej.

Prywatny Transport medyczny Inowrocław
Zadzwoń do nas

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Inne formy kontaktu to wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail lub wybranie naszego numeru. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Informacje te znajdują się także poniżej.

Godziny pracy

24h na dobę.

Oceń nas