Transport medyczny Przemyśl

Transport medyczny Przemyśl
O nas

Transport medyczny Przemyśl

Transport medyczny Przemyśl pozwoli Tobie i Twoim bliskim na transport medyczny na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej, a także poza nią.

Nasza firma oferuje Państwu swoje usługi w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu medycznego. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu pacjenta. Będziemy mogli Ci towarzyszyć i uprościć transport w tych momentach, kiedy wszystko nagle się komplikuje.

Nasz oferta obejmuje:

 

Nasza Firma oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie kraju, transport medyczny Rzeszów oraz w innych miastach. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chore

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Prywatny Transport medyczny Przemyśl

Prywatny transport medyczny Przemyśl. oferuje Państwu pełen zakres usług transportu medycznego. Działamy na terenie Polski i za granicą. Nasze mobilne zespoły zapewniają opiekę w każdym momencie, na terenie kraju i za granicą. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu pacjenta. Będziemy mogli Ci towarzyszyć i uprościć transport. Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem.

Posiadane uprawnienia pozwalają nam na wykonywanie medycznych czynności ratunkowych.

 

 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Obszary działania
Transportu medycznego

Oceń nas