Transport medyczny Rzeszów

Transport medyczny Rzeszów
O nas

Transport medyczny Rzeszów

Transport medyczny Rzeszów Nona-Med pozwoli Tobie i Twoim bliskim na transport medyczny na terenie całego kraju i Unii Europejskiej oraz poza nią.

Wybierz firmę Nona-Med, która ma wieloletnie doświadczenie w transporcie chorych, ponieważ nasze karetki są wyposażone w najnowszy i niezbędny sprzęt do pomocy doraźnej i usprawnienia przebiegu transportu.

Każda karetka wyposażona jest w m.in. schodołaz, który wspomoże wejście lub wyjście do karetki, czy po schodach.

Nasz oferta obejmuje:

Nasza Firma oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie całego kraju i transport medyczny w Rzeszowie oraz w innych miastach. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chorego. Będziemy w stanie towarzyszyć Ci i uprościć Twój transport w tych momentach, kiedy wszystko się nagle z komplikuje.

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Prywatny Transport medyczny Rzeszów

Prywatny transport medyczny Rzeszów. Potrzebujesz transportu medycznego na terenie kraju lub poza jego granicami? Masz potrzebę przewieźć chorego do innego szpitala, przetransportować poszkodowaną nagle osobę i nie wiesz, gdzie zgłosić się po pomoc? Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy, która pozostaje do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy przewóz w całej UE oraz poza nią.

Posiadane uprawnienia pozwalają nam na wykonywanie medycznych czynności ratunkowych.

Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem. 

 

 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Obszary działania
Transportu medycznego

Oceń nas