Prywatny Transport medyczny Tarnów - transport sanitarny

Transport medyczny Grudziądz

Masz nagły wypadek

na terenie Tarnowa, lub poza granicami Państwa? i szukasz transportu w rejonie

Tarnowa województwa małopolskiego, okolic, Kraju czy Europy? 

 

Czy chciałbyś przewieść ukochaną osobę z innego szpitala na terenie Kraju czy Europy? 

Może potrzebujesz specjalistycznego transportu na terenie Unii Europejskiej i poza nią?

Jeśli potrzebujesz pomocy transportu sanitarnego w Tarnowie, okolicach lub poza granicami Państwa, możemy Ci pomóc. Nasze usługi są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nasze ambulanse ratunkowe są wyposażone w niezbędny sprzęt i leki, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Z doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ratowników na pokładzie, możesz zaufać, że zapewnimy najlepszą możliwą opiekę.

świadczeń we właściwym zakresie

 

Nasza Firma oferuje usługi usługi medyczne transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie Kraju, województwo małopolskiego wybranych lokalizacjach. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chorego

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

 Transport medyczny Tarnów

Jeśli potrzebujesz pomocy w przewiezieniu kogoś bliskiego, licz na niezawodne i komfortowe usługi. Zapewniamy karetki i inną pomoc dla naszych klientów od 2008 roku. Nasze pojazdy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji zagrożenia i oferują naszym klientom najlepszą możliwą opiekę. 

Skontaktuj się z nami. Sprawdź nas

wyszukiwarka podmiotów leczniczych

Mamy wszelkie uprawnienia do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem ratowniczym i odpowiednimi lekami ratującymi życie ludzi. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników.

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Transport medyczny Tarnów

Bezpłatny transport sanitarny w podstawowej opiece zdrowotnej (POZ)

 

Co musisz wiedzieć

Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ

zlecenie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej

korzystanie ze środków transportu publicznego

zlecenie na transport wystawia lekarz

 

Obowiązek wypisania spoczywa na Lekarzu który jest odpowiedzialny za natychmiastowe leczenia w placówce. Lekarza podstawowej opieki zdrowotnej musi być określone na podstawie potrzeb pacjenta i musi pochodzić od lekarza kierującego. Lekarz ten zapewnia transport który kieruje związku z prowadzonym przez siebie leczeniem będzie musiał ocenić stan pacjenta i określić, jaki rodzaj leczenia będzie dla niego najkorzystniejszy. Po podjęciu tej decyzji, lekarz kierujący przekaże placówce pisemne instrukcje określające rodzaj leczenia, które powinno zostać przeprowadzone.

 

leczenie w zakładzie opieki zdrowotnej

obowiązek wypisanie, spoczywa na lekarzu kierującym

 

  1. transport wystawia lekarz pierwszego kontaktu, zapewnia transport tylko na pierwszą wizytę, wypisanie spoczywa na lekarzu kierującym przejazdem środkami transportu sanitarnego, każde następne zlecenie na transport wystawia lekarz specjalista np. transport do poradni specjalistycznej, ale w tym przypadku lekarz specjalista

 

Wszystkie przypadki muszą być poprzedzone zleceniem na transport sanitarny, aby koniecznie podjąć natychmiastowe leczenie w zakładzie opieki.

 

Prywatny transport medyczny Tarnów

Wybrane obszary działania

Wybrane obszary działania

Oceń nas