Transport medyczny Grudziądz

Transport medyczny WładysławowoTransport medyczny

Władysławowo

O nas

O firmie

Masz nagły wypadek i szukasz transportu medycznego na terenie Władysławowa, okolic, Kraju czy Europy? 

Czy chciałbyś przewieść ukochaną osobę z innego szpitala na terenie Kraju? 

Może potrzebujesz transportu na terenie Unii Europejskiej i poza nią? 

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Prywatny transport medyczny we Władysławowie, zawsze stawia na rzetelność oraz odpowiedzialne i zaangażowane podejście do każdego przypadku, jesteśmy świadomi tego, że właściwa pomoc medyczna może niejednokrotnie decydować o życiu. Prywatny transport medyczny Władysławowo , transport medyczny sanitarny, gwarantuje bezpieczny przewóz osób niepełnosprawnych, o ograniczonej możliwości samodzielnego poruszania się bądź chwilowo unieruchomionych z powodu kontuzji czy pooperacyjnie.

Transport medyczny Władysławowo, jeśli szukasz poważnej i profesjonalnej usługi transportu medycznego we Władysławowie okolicach lub na terenie całej Europy, zdaj się na Nona Med Prywatny transport medyczny Władysławowo będziesz miał pewność, że będziesz mógł skorzystać z doskonałego dostawcy, od wielu  lat zaangażowanego w opiekę i dobre samopoczucie pacjentów w całym Kraju i  poza granicami Państwa

 

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Prywatny Transport medyczny Władysławowo

 Prywatny Transport Medyczny Władysławowo. Jeśli szukasz poważnej i profesjonalnej usługi transportu medycznego we Władysławowie okolicach lub na terenie całej Europy, zdaj się na Nona Med Prywatny transport medyczny Władysławowo będziesz miał pewność, że będziesz mógł skorzystać z doskonałego dostawcy, od wielu  lat zaangażowanego w opiekę i dobre samopoczucie pacjentów w całym Kraju i  poza granicami Państwa

 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Zadzwoń do nas

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Inne formy kontaktu to wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail lub wybranie naszego numeru. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Informacje te znajdują się także poniżej.

Godziny pracy

24h na dobę.

Oceń nas