Prywatny Transport medyczny Zielona Góra, transport sanitarny

Transport medyczny Zielona Góra

Transport medyczny Zielona Góra na terenie całej Polsk i Europy. Postaw na bezpieczeństwo! Rozumiemy wagę Twojej podróży i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę. Dzięki zatrudnianiu wyłącznie wykwalifikowanych lekarzy i ratowników medycznych, nasze usługi są na najwyższym poziomie. Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Nasze karetki wyposażone są w niezbędny sprzęt ratowniczy oraz odpowiednie leki ratujące życie.

Nasz oferta obejmuje :

 

Nasza Firma oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie Kraju, przychodni, poradni, konsultacje, placówek. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chorego

wyszukiwarka podmiotów leczniczych

 

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Prywatny Transport medyczny Zielona Góra

Transport medyczny Zielona Góra

Udzielanie świadczeń to doskonały sposób na zapewnienie pacjentowi jak najlepszego komfortu, transportu i zaplecza medycznego. Polecamy przejazd i specjalistyczną opiekę medyczną dla tych, którzy jej potrzebują i możemy zapewnić specjalistyczny transport dla tych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy. Rozumiemy, że transport medyczny wymaga poziomu komfortu i bezpieczeństwa i niezawodności, który może być trudny do znalezienia gdzie indziej. Nasz zespół będzie współpracował z Państwem, aby zadbać i zapewnić, że otrzymają Państwo jak najwięcej korzyści z transportu medycznego. Staramy się zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom jakości opieki i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia im najlepszej dostępnej ochrony.

Wykonywanie czynności medycznych przez Nona-Med jest możliwe dzięki posiadanym uprawnieniom, nadawanym każdemu podmiotowi leczniczemu, który wykonuje przewóz osób chorych oraz niepełnosprawnych.

Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem. Prywatny 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

 

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Transport medyczny Zielona Góra

Nasza Wizja i Misja:

Wizja:

  • Staramy się być wiodącym dostawcą transportu pacjentów, pierwszej pomocy i najwyższej jakości dla osób chorych i niepełnosprawnych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych, zapewniając, że ich potrzeby są zaspokajane z szacunkiem i współczuciem.

Misja:

  • Naszą misją jest zapewnienie niezawodnego, bezpiecznego i współczującego transportu oraz opieki medycznej, która spełnia indywidualne potrzeby osób w sposób przekraczający ich oczekiwania. Dążymy do najwyższej jakości dzięki postępowi technologicznemu i ustawicznemu kształceniu.
 
  • Staramy się być wiodącym dostawcą w Europie, aby służyć potrzebom osób potrzebującym, zapewniając jednocześnie najwyższą dostępną jakość.

Uprawnienia

Wykonywanie czynności medycznych przez Nona-Med jest możliwe dzięki posiadanym uprawnieniom, nadawanym każdemu podmiotowi leczniczemu, który wykonuje przewóz osób chorych

Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem. Prywatny 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

 

Obszary działania
Transportu medycznego

Oceń nas