define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M'); Opinie firmy Prywatny transport medyczny i sanitarny

Prywatny transport medyczny i sanitarny

Opinie o firmie

Opinie o prywatnym transporcie medycznym

Festiwalu Sacred Ground Festival

31.08.2022

Dziękujemy za profesjonalizm firmie nona med za zabezpieczenie medyczne w Niemczech od 11 do 14 sierpnia Festiwalu Sacred Ground Festival na Ziemi Świętej. Jesteśmy z Wami.

Zofia

12.07.2022

Jesteście ludźmi którzy pomogliście mojej mamie za co wam dziękuję . Jesteście mili sympatyczni oraz tryskacie pełnym sercem.

Ewelina

25.05.2022

Szybko oraz przy zachowaniu najwyższych standardów zajęli się transportem z zagranicy mojego poszkodowanego w wypadku męża. Cieszę się, że w tym trudnym dla nas momencie trafiłam na tak rzetelną firmę.

Organizator Kierownik Fundacji straży granicznej

03.04.2022

Fundacja dziękuję za ewakuację szpitali za terenie Ukrainy do Niemiec i Polski. Dziękujemy za odwagę i serce, które przekazaliście.

Marcin

21.03.2022

Szybki i profesjonalny transport medyczny. Z powodu wypadku przez kilka miesięcy nie mogłem się samodzielnie poruszać i musiałem skorzystać z ich pomocy w celu dotarcia do ośrodka rehabilitacyjnego. Polecam!

Marek

10.10.2021

Dziękujemy bardzo za profesjonalny transport medyczny z Barcelona do Gryfic. Polecam tę firmę dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w tej sprawie. Jesteście bardzo dobrzy i profesjonalni.

John Doe

Designation

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Zofia

27.12.2021

.Załoga była niesamowita! Dziękuję bardzo za wszystko, co zrobiłeś Piotr dla nas, aby podróż mojego taty była jak najbardziej komfortowa i za twoje współczucie. To była dla mnie emocjonalnie bardzo trudna podróż, uspokoiłeś mnie i świetnie się pośmialiśmy z szalonym poczuciem humoru mojego taty. Dziękuję