Transport medyczny Koło

Transport medyczny Grudziądz
O nas

Transport medyczny Koło

Transport medyczny Koło

 

Planujesz transport medyczny, transport sanitarny lub przewóz osób niepełnosprawnych dla siebie , pracownika lub najbliższej osoby w Kole? 

 

Czy chciałbyś przewieść ukochaną, ukochanego… z innego szpitala, z domu seniora lub w innym zakresie na terenie Kraju czy Europy? 

MASZ RACJĘ, ZOSTAŃ Z NAMI !!!

 

 Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla chorych, rannych i potrzebujących pomocy w drodze do wybranego miejsca przeznaczenia na terenie miasta Koła, województwa Kraju czy Europy.

W celu zapewnienia sprawnego transportu co najmniej jeden ratownik medyczny opiekuje się osobą leczoną,
natomiast druga osoba posiada co najmniej kwalifikacje ratownika medycznego.

 Nasz oferta obejmuje:

 

Nasza Firma oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie kraju, transport medyczny Koło, oraz w innych miastach. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Prywatny Transport medyczny Koło - transport 24h/7

Prywatny transport medyczny Koło. Bezpiecznie dowozimy pacjentów do lekarza, domu opieki czy szpitala. Taki transport sanitarny jest potrzebny dla pacjenta oraz niezbędny, gdy ktoś musi z rodziny, być przewieziony w pozycji leżącej z profesjonalną opieką i dlatego nie może skorzystać z  

 

 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Zadzwoń do nas

Zostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Inne formy kontaktu to wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail lub wybranie naszego numeru. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Informacje te znajdują się także poniżej.

Godziny pracy

24h na dobę.

Oceń nas