Transport medyczny Mielno

Transport medyczny Grudziądz
O nas

Transport medyczny Mielno

Transport medyczny Mielno

Masz nagły wypadek i szukasz transportu medycznego na terenie Mielna , okolic, Kraju czy Europy? 

Czy chciałbyś przewieść ukochaną osobę z innego szpitala na terenie Kraju czy Europy? 

Może potrzebujesz transportu na terenie Unii Europejskiej i poza nią? 

 

Transport Medyczny Mielno. Jeśli potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku, możemy Ci pomóc. Nasze usługi transportu medycznego są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Nasze ambulanse ratunkowe są wyposażone w niezbędny sprzęt i leki, aby spełnić potrzeby każdego klienta. Z doświadczonym zespołem wykwalifikowanych ratowników medycznych i lekarzy na pokładzie, możesz zaufać, że zapewnimy najlepszą możliwą opiekę.

 Nasza oferta obejmuje:

 

Transport Medyczny Mielno Nasza Firma oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego międzynarodowego oraz na terenie Mielna, całego Pomorza, Kraju i Europy,  transport medyczny Mielno oraz w innych miastach. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z nami w sprawie transportu chorego

Rzetelność

Przez lata działalności skutecznie pomogliśmy już wielu pacjentom. Zawsze stawiamy na rzetelność.

Uprawnienia

Jesteśmy oficjalnie zarejestrowanym podmiotem leczniczym. Nr księgi rejestrowej: 000000196757

Profesjonalizm

Zapewniamy podróż przy zachowaniu opieki medycznej według lekarza prowadzącego.

Wyszkolona kadra

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych z aktualnymi uprawnieniami medycznymi.

Prywatny Transport medyczny Mielno - transport 24h/7

Prywatny transport medyczny Mielno, Jeśli potrzebujesz pomocy na terenie Mielna, okolic, Kraju lub poza granice Państwa w przewiezieniu kogoś bliskiego, licz na niezawodne i komfortowe usługi transportu medycznego firmy Nona-med. Zapewniamy karetki i inną pomoc dla naszych klientów od 2008 roku. Nasze pojazdy są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji zagrożenia medycznego i oferują naszym klientom najlepszą możliwą opiekę.

Skontaktuj się z nami, a profesjonalnie zajmiemy się Twoim przypadkiem. 

 

 

Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Nr. księgi rejestrowej: 000000196757.

Wpis ten daje nam prawo do wykonywania medycznych czynności ratunkowych na równi z Państwowym Ratownictwem Medycznym, oznacza to, że dysponujemy specjalistycznym sprzętem i lekami ratującymi zdrowie i życie, czego nie oferują podmioty niebędące NZOZ.

Zadzwoń do nas

Zostańmy w kontakcie

Transport medyczny Mielno Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego. Inne formy kontaktu to wysłanie wiadomości na nasz adres e-mail lub wybranie naszego numeru. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Informacje te znajdują się także poniżej.

Godziny pracy

24h na dobę.

Oceń nas