Prywatny transport medyczny i sanitarny

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski

 

DODATKOWO 

ZABEZPIECZENIE IMPREZ MASOWYCH  w Ostrów Wielkopolski – pikiniki -dożynki– festyny – koncerty – imprezy plenerowe i inne

Oprócz transportu sanitarnego, DODATKOWO ZAJMUJEMY SIĘ PRZEWOZEM OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

Wymagasz Prywatnego Transportu Medycznego w  Ostrowie Wielkopolskim? 

 Jeśli potrzebujesz Wsparcia dla chorego, Nasza Firma Prywatany transport medyczny w Ostrówie Wielkopolskim dla chorego, nie wahaj się zadzwonić do nas już dziś. Nasz zespół doświadczonych ratowników medycznych jest tutaj, aby pomóc w procesie bezstresowym i bezproblemowym. Chętnie pomożemy Tobie i Twojej ukochanej osobie.

transport medyczny – znajdź w lokalizacji : województwo wielkopolskie, powiat ostrowski – kod pocztowy 63-400 Ostrów Wielkopolski

 

OFERTA

Nasz Obszar usług działania Firmy jest w Ostrowie Wielkopolskim

 • transport chorych do placówki medycznej,
 • do placówek, PRZYCHODNI
 • transport sanitarny
 • dojazd do hospicjum,
 • placówek podstawowej opieki zdrowotnej
 • przewóz osób chorych do domów opieki w pozycji leżącej
 • do szpitala NFZ, Narodowy Funduz Zdrowia,  NZOZ, niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, POZ podstawowej opieki zdrowotnej
 • przewozić na rehabilitację, terapię zajęciową
 • ze szpitala do innego szpitala.
 • kursy pierwszej pomocy, szkolenia
 • transport sanitarny 
 • przewóz chorych
 • Transport międzynarodowy chorych
 • Zabezpieczenie medyczne imprez masowych
 • przejazd chorych i niepełnosprawnych
 • przewóz osób niepełnosprawnych PRZEPISY PRAWNE 
 • Prywatne Pogotowie dla chorych i niepełnosprawnych. ( Pogotowie pielęgniarskie )
 

prywatna karetka Ostrów Wielkopolski

 

Prywatna karetka w Ostrowie Wielkopolskim jest tutaj, aby pomóc Tobie i Twoim bliskim uzyskać opiekę, której potrzebują. Prywatny ambulans w Ostrowie Wielkopolskim jest dla każdego w mieście i całej Europie. 

Zapewniamy bezpieczny i komfortowy transport medyczny dla każdego, bez względu na to, gdzie jesteś. 
Przewóz osób niepełnosprawnych Ostrów Wielkopolski

PRZEWÓZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Ostrów Wielkopolski

Oprócz transportu sanitarnego, DODATKOWO ZAJMUJEMY SIĘ PRZEWOZEM OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Oferujemy różne możliwości transportu osób niepełnosprawnych w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze pojazdy są zaprojektowane tak, aby pomieścić wózki inwalidzkie i inne urządzenia mobilne, a nasi kierowcy są przeszkoleni, aby zapewnić wszystkim pasażerom bezpieczeństwo i komfort. Świadczymy również specjalne usługi dla osób z wadami wzroku, słuchu i innymi niepełnosprawnościami.

 transport sanitarny Ostrów Wielkopolski

medyczny i sanitarny

Miło nam poinformować, że Transport Sanitarny Ostrów Wielkopolski jest już dostępny dla wszystkich w mieście i całej Europie. Naszym celem jest pomoc chorym i zapewnienie jak najlepszych usług transportowych.

Transport Sanitarny Ostrów Wielkopolski oferuje szeroki wachlarz usług spełniających potrzeby osób zajmujących się zagadnieniami medycznymi. Zapewniamy transport do i z wizyt lekarskich, a także transfery szpitalne i wyjazdy do placówek medycznych. Nasz zespół profesjonalistów zobowiązuje się do zapewnienia najwyższej jakości opieki i usług dla potrzebujących.

 transport chorych Ostrów Wielkopolski

 

Prywatny Transport chorych Ostrów Wielkopolski jest tutaj, aby pomagać chorym, nie tylko w Ostrowie Wielkopolskim, ale w całej Europie. Nasz zespół specjalistów medycznych jest oddany zapewnieniu najwyższej jakości opieki potrzebującym.

 Rozumiemy, że nagłe wypadki medyczne mogą zdarzyć się w dowolnym czasie i miejscu, dlatego jesteśmy tutaj, aby zapewnić szybką reakcję na każdy nagły wypadek medyczny. Nasz zespół jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, aby zapewnić najwyższy poziom opieki medycznej. Świadczymy również szeroki zakres usług, takich jak transport medyczny, badania lekarskie i konsultacje lekarskie.

Transport chorych Ostrów Wielkopolski rozumie, że nagłe przypadki medyczne mogą być stresujące i staramy się, aby proces był jak najprostszy i wolny od stresu. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby reagować na wszelkie nagłe przypadki medyczne i zapewnić najlepszą możliwą opiekę. 

Transport medyczny Ostrów Wielkopolski

Zabezpieczenie medyczne Imprez masowych
Ostrów Wielkopolski

 dożynki – koncerty – festyny – pikniki – imprezy plenerowe i inne

 

Wraz ze zbliżaniem się miesięcy letnich zbliżają się również imprezy masowe, które sprawiają, że ten sezon jest tak wyjątkowy. Od narniewic po festiwale żniw, koncerty, pikniki i imprezy plenerowe, istnieje wiele okazji do świętowania i zabawy. Ale wraz z tymi wszystkimi działaniami pojawia się potencjał obrażeń, dlatego ważne jest, aby mieć ochronę medyczną na imprezy masowe.

Zapewniamy ochronę medyczną na imprezy masowe każdej wielkości, oferując pierwszą pomoc, złamania i obrażenia. Nasz zespół doświadczonych specjalistów, ratowników medycznych posiada niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zapewnić, że wszelkie nagłe wypadki medyczne są traktowane szybko i skutecznie. Zapewniamy również szereg badań lekarskich przed wydarzeniem, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom przed rozpoczęciem wydarzenia. 

Nasze usługi ochrony medycznej mają na celu zapewnienie spokoju organizatorom i uczestnikom wydarzeń. Rozumiemy, że niezbędne jest odpowiednie wsparcie medyczne, aby zapewnić, że wszelkie nagłe wypadki medyczne są szybko rozwiązywane i że wszyscy uczestnicy mogą cieszyć się wydarzeniem w bezpiecznym środowisku.

 Prywatny transport medyczny Ostrów Wielkopolski

 

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski dokłada wszelkich starań, aby pomóc potrzebującym i zapewnić najlepsze możliwe usługi transportowe. Jesteśmy dumni z bycia częścią społeczności i cieszymy się, że będziemy nadal służyć mieszkańcom Ostrowie Wielkopolskim przez wiele lat.

 Gdy świat szybko się zmienia, zmieniają się również potrzeby ludzi. Prywatny transport medyczny Ostrów Wielkopolski służy pomocą. Zapewniamy transport medyczny dla wszystkich w mieście i całej Europie.

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Ostrowia Wielkopolskiego, czy tylko odwiedzasz, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Rozumiemy, że kiedy Ty lub ktoś bliski jest chory, chcesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą opiekę medyczną. Dlatego oferujemy prywatne usługi transportu medycznego, aby zapewnić Ci opiekę, której potrzebujesz.

Rozumiemy pilność transportu medycznego i jesteśmy tutaj, aby pomóc. 
Nasz zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy po to, aby Twoje potrzeby w zakresie transportu medycznego były jak najbardziej bezstresowe i komfortowe.

 

Cena - Ostrów Wielkopolski - cennik transportu medycznego i transportu sanitarnego

Cena

Jeśli chodzi o ceny usług transportu medycznego, Ostrów Wielkopolski oferuje konkurencyjny cennik. Miasto oferuje kilka różnych rodzajów opłat za usługi transportu medycznego i sanitarnego w tym dodatkową opłatę za ratownika medycznego, cenę za rozpoczętą godzinę pracy i dodatkową opłatę lekarską. Opłaty zależą od rodzaju żądanego transportu medycznego i transportu sanitarnego oraz przebytej odległości i czasu.

W Ostrowie Wielkopolskim rozumiemy, jak ważne jest świadczenie niedrogich usług transportu medycznego dla naszych klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny i staramy się, aby nasze ceny były jak najniższe, aby każdy mógł uzyskać dostęp do potrzebnego transportu medycznego. Nasz zespół doświadczonych specjalistów ciężko pracuje, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę dla naszych klientów.

Jeśli szukasz informacji na temat cen transportu medycznego w Ostrowie Wielkopolskim, możesz zadzwonić do naszego dyspozytora. Nasz zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i chętnie odpowie na wszelkie pytania.

informacja

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski
Jesteśmy podmiotem leczniczym zarejestrowanym w rejestrze podmiotów wykonujących działalność leczniczą na podstawie art. 104 ust.1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. O działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.) Działamy podobnie jak ratownictwo medyczne.
Posiadamy wszelkie uprawnienia do wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem ratowniczym i odpowiednimi lekami ratującymi życie ludzi. Zatrudniamy wykwalifikowany personel medyczny, ratowników medycznych. jeżeli zajdzie potrzeba w transporcie bedzie zadysponowany lekarz.

 Obszary Działania 
Obsługujemy wszystkie miasta w Polsce

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski

Rejon 3

Brusy

Bytów

Chojnice

Czarna Woda

Czarne

Czersk

Człuchów

Debrzno

Dzierzgoń

Gdańsk

Gdańsk

Gdynia

Gniew

Hel

Jastarnia

Kartuzy

Kościerzyna

Krynica Morska

Kwidzyn

Lębork

Łeba

Malbork

Miastko

Nowy Dwór Gdański

Nowy Staw

Pelplin

Prabuty

Pruszcz Gdański

Puck

Reda

Rumia

Skarszewy

Skórcz

Słupsk

Sopot

Starogard Gdański

Sztum

Tczew

Ustka

Wejherowo

Władysławowo

Żukowo

Będzin

Bielsko-Biała

Bieruń

Blachownia

Bytom

Chorzów

Cieszyn

Czechowice-Dziedzice

Czeladź

Czerwionka-Leszczyny

Częstochowa

Dąbrowa Górnicza

Gliwice

Imielin

Jastrzębie Zdrój

Jaworzno

Kalety

Katowice

Kłobuck

Knurów

Koniecpol

Koziegłowy

Krzepice

Kuźnia Raciborska

Lędziny

Lubliniec

Łaziska Górne

Łazy

Miasteczko Śląskie

Mikołów

Mysłowice

Myszków

Ogrodzieniec

Orzesze

Piekary Śląskie

Pilica

Poręba

Pszczyna

Pszów

Pyskowice

Racibórz

Radlin

Radzionków

Ruda Śląska

Rybnik

Rydułtowy

Siemianowice Śląskie

Siewierz

Skoczów

Sosnowiec

Sośnicowice

Strumień

Szczekociny

Szczyrk

Świętochłowice

Tarnowskie Góry

Toszek

Tychy

Ustroń

Wilamowice

Wisła

Wodzisław Śląski

Wojkowice

Woźniki

Zabrze

Zawiercie

Żarki

Żory

Żywiec

Bodzentyn

Busko Zdrój

Chęciny

Chmielnik

Ćmielów

Działoszyce

Jędrzejów

Kazimierza Wielka

Kielce

Końskie

Kunów

Małogoszcz

Opatów

Osiek

Ostrowiec Świętokrzyski

Ożarów

Pińczów

Połaniec

Sandomierz

Sędziszów

Skalbmierz

Skarżysko-Kamienna

Starachowice

Staszów

Stąporków

Suchedniów

Wąchock

Włoszczowa

Zawichost

Barczewo

Bartoszyce

Biała Piska

Biskupiec

Bisztynek

Braniewo

Dobre Miasto

Działdowo

Elbląg

Ełk

Frombork

Giżycko

Gołdap

Górowo Iławeckie

Iława

Jeziorany

Kamień Mały

Kętrzyn

Kisielice

Korsze

Lidzbark

Lidzbark Warmiński

Lubawa

Mikołajki

Miłakowo

Miłomłyn

Młynary

Morąg

Mrągowo

Nidzica

Nowe Miasto Lubawskie

Olecko

Olsztyn

Olsztynek

Orneta

Orzysz

Ostróda

Pasłęk

Pasym

Pieniężno

Pisz

Reszel

Ruciane-Nida

Ryn

Sępopol

Susz

Szczytno

Tolkmicko

Węgorzewo

Zalewo

Bojanowo

Borek Wielkopolski

Buk

Chodzież

Czarnków

Czempiń

Czerniejewo

Dąbie

Dobra

Dolsk

Gniezno

Golina

Gołańcz

Gostyń

Grabów nad Prosną

Grodzisk Wielkopolski

Jarocin

Jastrowie

Jutrosin

Kalisz

Kępno

Kleczew

Kłecko

Kłodawa

Kobylin

Koło

Konin

Kostrzyn

Kościan

Koźmin Wielkopolski

Kórnik

Krajenka

Krobia

Krotoszyn

Krzywiń

Krzyż Wielkopolski

Książ Wielkopolski

Leszno

Luboń

Licheń Stary

Lwówek

Łobżenica

Margonin

Miejska Górka

Międzychód

Mikstat

Miłosław

Mosina

Murowana Goślina

Nekla

Nowe Skalmierzyce

Nowy Tomyśl

Oborniki

Obrzycko

Odolanów

Okonek

Opalenica

Osieczna

Ostroróg

Ostrów Wielkopolski

Ostrzeszów

Piła

Pleszew

Pniewy

Pobiedziska

Pogorzela

Poniec

Poznań

Przedecz

Puszczykowo

Pyzdry

Rakoniewice

Raszków

Rawicz

Rogoźno

Rychwał

Rydzyna

Sieraków

Skoki

Słupca

Sompolno

Stawiszyn

Stęszew

Sulmierzyce

Swarzędz

Szamocin

Szamotuły

Ślesin

Śmigiel

Śrem

Środa Wielkopolska

Trzcianka

Trzemeszno

Tuliszków

Turek

Ujście

Wągrowiec

Wieleń

Wielichowo

Witkowo

Wolsztyn

Wronki

Września

Wyrzysk

Wysoka

Zagórów

Zbąszyń

Zduny

Złotów

Żerków

Rejon 2

Białobrzegi

Bieżuń

Błonie

Narzekać

Brwinów

Chorzele

Ciechanów

Drobin

Garwolina

Gąbin

Glinojeck

Gostynin

Góra Kalwaria

Grodzisk Mazowiecki

Grójec

Iłża

Józefów

Kałuszyn

Karczew

Kobyłka

Konstancin-Jeziorna

Kosów Lacki

Kozienice

Legionowo

Lipsk

Łaskarzew

Łochów

Łomianki

Łosice

Maków Mazowiecki

Marki

Milanówek

Mińsk Mazowiecki

Mława

Mogielnica

Mordy

Mszczonów

Myszyniec

Nasielsk

Nowe Miasto nad Pilicą

Nowy Dwór Mazowiecki

Ostrołęka

Ostrów Mazowiecka

Otwock

Ożarów Mazowiecki

Piaseczno

Piastów

Pilawa

Pionki

Płock

Płońsk

Podkowa Leśna

Pruszków

Przasnysz

Przysucha

Pułtusk

Raciąż

Radom

Radzymin

Różan

Serock

Siedlce

Sierpc

Skaryszew

Sochaczew

Sokołów Podlaski

Sulejówek

Szydłowiec

Tłuszcz

Wiadomości

Warszawa

Wesoła

Węgrów

Wołomin

Wyszków

Wyszogród

Wyśmierzyce

Zakroczym

Ząbki

Zielonka

Zwoleń

Żelechów

Żuromin

Żyrardów

Baborów

Biała

Brzeg

Byczyna

Dobrodzień

Głogówek

Głubczyce

Głuchołazy

Gogolin

Gorzów Śląski

Grodków

Kędzierzyn-Koźle

Kietrz

Kluczbork

Kolonowskie

Korfantów

Krapkowice

Leśnica

Lewin Brzeski

Namysłów

Niemodlin

Nysa

Olesno

Opole

Otmuchów

Ozimek

Paczków

Praszka

Prudnik

Strzelce Opolskie

Ujazd

Wołczyn

Zawadzkie

Zdzieszowice

Baranów Sandomierski

Błażowa

Brzozów

Cieszanów

Dębica

Dukla

Dynów

Głogów Małopolski

Iwonicz Zdrój

Jarosław

Jasło

Jedlicze

Kańczuga

Kolbuszowa

Krosno

Lesko

Leżajsk

Lubaczów

Łańcut

Mielec

Narol

Nisko

Nowa Dęba

Nowa Sarzyna

Oleszyce

Pilzno

Przemyśl

Przeworsk

Radomyśl Wielki

Radymno

Ropczyce

Rudnik nad Sanem

Rymanów

Rzeszów

Sanok

Sędziszów Małopolski

Sieniawa

Sokołów Małopolski

Stalowa Wola

Strzyżów

Tarnobrzeg

Tyczyn

Ulanów

Ustrzyki Dolne

Zagórz

Augustów

Białystok

Bielsk Podlaski

Brańsk

Choroszcz

Ciechanowiec

Czarna Białostocka

Dąbrowa Białostocka

Drohiczyn

Goniądz

Grajewo

Hajnówka

Jedwabne

Kleszczele

Knyszyn

Kolno

Lipsk

Łapy

Łomża

Małpa

Nowogród

Rajgród

Sejny

Siemiatycze

Sokółka

Stawiski

Suchowola

Supraśl

Suraż

Suwałki

Szczuczyn

Tykocin

Wasilków

Wysokie Mazowieckie

Zabłudów

Zambrów

Barlinek

Barwice

Białogard

Biały Bór

Bobawel

Chojna

Choszczno

Czaplinek

Człopa

Darłowo

Dębno

Dobra

Dobrzany

Drawno

Drawsko Pomorskie

Golczewo

Goleniów

Gryfice

Gryfino

Ińsko

Kalisz Pomorski

Kamień Pomorski

Karlino

Kępice

Kołobrzeg

Koszalin

Lipiany

Łobez

Mielno

Mielno

Maszewo

Mieszkowice

Międzyzdroje

Mirosławiec

Moryń

Myślibórz

Nowe Warpno

Nowogard

Pełczyce

Płoty

Polanów

Police

Połczyn Zdrój

Pyrzyce

Recz

Resko

Sianów

Sławno

Stargard Szczeciński

Suchań

Szczecin

Szczecinek

Świdwin

Świnoujście

Trzcińsko Zdrój

Trzebiatów

Tuczno

Ustronie Morskie

Wałcz

Węgorzyno

Wolin

Złocieniec

Rejon 1

Bardo

Bielawa

Bierutów

Bogatynia

Boguszów-Gorce

Bolesławiec

Bolków

Brzeg Dolny

Bystrzyca Kłodzka

Chocianów

Chojnów

Duszniki Zdrój

Dzierżoniów

Głogów

Głuszyca

Góra

Gryfów Śląski

Jawor

Jaworzyna Śląska

Jedlina Zdrój

Jelcz-Laskowice

Jelenia Góra

Kamienna Góra

Karpacz

Kąty Wrocławskie

Kłodzko

Kowary

Kudowa Zdrój

Lądek Zdrój

Legnica

Leśna

Lubań

Lubawka

Lubin

Lubomierz

Lwówek Śląski

Mieroszów

Międzybórz

Międzylesie

Milicz

Mirsk

Niemcza

Nowa Ruda

Nowogrodziec

Oborniki Śląskie

Oleśnica

Oława

Piechowice

Pieńsk

Pieszyce

Piława Górna

Polanica Zdrój

Polkowice

Prochowice

Pruski

Przemków

Radków

Siechnice

Sobótka

Stronie Śląskie

Strzegom

Strzelin

Syców

Szczawno Zdrój

Szczytna

Szklarska Poręba

Ścinawa

Środa Śląska

Świdnica

Świebodzice

Świeradów Zdrój

Świerzawa

Trzebnica

Twardogóra

Wałbrzych

Wąsosz

Węgliniec

Wiązów

Wleń

Wojcieszów

Wołów

Wrocław

Zawidów

Ząbkowice Śląskie

Zgorzelec

Ziębice

Złotoryja

Złoty Stok

Żarów

Żmigród

Aleksandrów Kujawski

Spanie

Brodnica

Brześć Kujawski

Bydgoszcz

Chełmno

Chełmża

Pieszy

Ciechocinek

Dobrzyń nad Wisłą

Gniewkowo

Golub-Dobrzyń

Górzno

Grudziądz

Inowrocław

Izbica Kujawska

Jabłonowo Pomorskie

Janikowo

Janowiec Wielkopolski

Kamień Krajeński

Kcynia

Koronowo

Kowal

Kowalewo Pomorskie

Kruszwica

Lipno

Lubień Kujawski

Lubraniec

Łabiszyn

Łasin

Mogilno

Mrocza

Nakło nad Notecią

Nieszawa

Nowe

Pakość

Piotrków Kujawski

Radziejów

Radzyń Chełmiński

Rypin

Sępólno Krajeńskie

Skępe

Solec Kujawski

Strzelno

Szubin

Świecie

Toruń

Tuchola

Wąbrzeźno

Więcbork

Włocławek

Żnin

Babimos

Bytom Odrzański

Cybinka

Czerwieńsk

Dobiegniew

Drezno

Gorzów Wielkopolski

Leśniczy

Gubin

Iłowa

Jasień

Kargowa

Kostrzyn

Kożuchów

Krosno Odrzańskie

Lubniewice

Lubsko

Uczeń

Małomice

Międzyrzecz

Nowa Sól

Nowe Miasteczko

Nowogród Bobrzański

Ośno Lubuskie

Rzepina

Skwierzyna

Sława

Słubice

Strzelce Krajeńskie

Sulechów

Sulęcin

Szlichtyngowa

Szprotawa

Świebodzin

Torzym

Trzciel

Witnicy

Wschowa

Zbąszynek

Zielona Góra

Żagań

Żary

Biała Podlaska

Chełm

Lublin

Zamość

Biłgoraj

Hrebenne

Hrubieszów

Janów Lubelski

Krasnystaw

Kraśnik

Lubartów

Lublin

Łęczna Łuków

Opole Lubelskie

Parczew

Puławy

Radzyń Podlaski

Ryki

Świdnik

Tomaszów Lubelski

Włodawa

Zamość

Aleksandrów Łódzki

Bełchatów

Biała Rawska

Błaszki

Brzeziny

Drzewica

Działoszyn

Głowno

Kamieńsk

Koluszki

Konstantynów Łódzki

Krośniewice

Kutno

Łask

Łęczyca

Łowicz

Łódź

Opoczno

Ozorków

Pabianice

Pajęczno

Piotrków Trybunalski

Poddębice

Przedbórz

Radomsko

Rawa Mazowiecka

Sieradz

Skierniewice

Stryków

Sulejów

Sadek

Tomaszów Mazowiecki

Tuszyn

Uniejów

Warta

Wieluń

Wieruszów

Zduńska Wola

Zelów

Zgierz

Złoczew

Żychlin

Tarnów

Nowy Sącz

Oświęcim

Chrzanów

Olkusz

Nowy Targ

Bochnia

Gorlice

Zakopane

Skawina

Wieliczka

Andrychów

Trzebinia

Kęty

Wadowice

Myślenice

Libiąż

Brzesko

Limanowa

Niepołomice

Rabka-Zdrój

Dąbrowa Tarnowska

Miechów

Brzeszcze

Krynica-Zdrój

Bukowno

Krzeszowice

Sucha Beskidzka

Stary Sącz

Chełmek

Wolbrom

Mszana Dolna

Sułkowice

Tuchów

Dobczyce

Grybów

Proszowice

Maków Podhalański

Piwniczna-Zdrój

Szczawnica

Jordanów

Muszyna

Biecz

Kalwaria Zebrzydowska

Słomniki

Żabno

Skała

Szczucin

Zator

Alwernia

Wojnicz

Bobowa

Ryglice

Nowy Wiśnicz

Radłów

Ciężkowice

Świątniki Górne

Czchów

Nowe Brzesko

Zakliczyn

Koszyce

Rozumiemy pilność transportu medycznego i jesteśmy tutaj, aby pomóc. Nasz zespół jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy po to, aby Twoje potrzeby w zakresie transportu medycznego były jak najbardziej bezstresowe i komfortowe.

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego. 

Prywatny Transport medyczny Ostrów Wielkopolski